Logo

مالدیو بهشت روی زمین

آسیا / آسیا
  نمایش بیشتر

  مالدیو بهشت زمین
  مالدیو قطعا باید جز مقاصد گردشگریتان باشید که تا قبل از مرگ حتما باید یک بار به آن سفر کنید ، سرزمینی رویایی در جنوب شرقی آسیا ، آرامشی بی کران ...

  این سرزمین رویایی که در اقیانوس هند واقع شده تکه ی کوچکی از بهشت بر روی زمین است. زیبایی های طبیعی این کشور در کنار موقعیت بی‌نظیر و چشم نواز جغرافیایی، مالدیو را به یکی از بکرترین مقاصد گردشگری در سرتاسر دنیا تبدیل کرده است.

  این کشور متشکل از ۱۲۰۰ جزیره ی کوچک است که تنها در ۲۰۲ جزیره ی آن امکان سکونت وجود دارد و ۸۸ جزیره به عنوان اقامتگاه گردشگری شناخته شده است. ماله پایتخت مالدیو بزرگترین جزیره ی این کشور است که در حدود ۵ کیلومتر مربع مساحت دارد.
  مالدیو از لحاظ مساحت و جمعیت، کوچکترین کشور آسیا لقب گرفته است. جزایر کم ارتفاع و زیبای مرجانی به همراه زیست بوم جالب توجه اقیانوس هند، مالدیو را به یکی از برندگان بی چون و چرای زیباترین و آرامش بخش ترین سواحل دنیا تبدیل کرده است.
  مردمان
   مالدیو به زبان دیوهی صحبت می کنند و دین رسمی آنها اسلام است. گردشگری منبع اصلی درآمد مالدیوی ها و پس از آن، شیلات، کشاورزی و کشتی سازی در رده های بعدی قرار می گیرند.

  فرودگاه بین المللی مالدیو در شهر ماله قرار دارد. بعد از پروازی رویایی بر فراز اقیانوس هند، به دو طریق می توان از شهر ماله به سایر جزایر مالدیو سفر کرد:
  ۱. به کمک کشتی؛ ۲. از طریق هواپیمای دریایی.

  در مالدیو ۸۸ جزیره به عنوان اقامتگاه گردشگری شناخته شده است. این اقامتگاه ها از محل زندگی بومیان منطقه دور است و به طور کلی گردشگران و مردم بومی مالدیو ارتباط چندانی با یکدیگر ندارند. جزایر گردشگری مالدیو دارای ۱۰۶ اقامتگاه هستند که عموما توسط افراد غیر بومی و ساکنان کشور های همسایه اداره می شوند. این اقامتگاه ها به صورت نیمه خصوصی هستند. به این معنا که تنها شما و افراد بسیار انگشت شماری تعطیلات رویایی خود را در این جزایر می گذرانید.
  اقامتگاه های گردشگری در
   مالدیو با تصویر ما از هتل های مجلل و لوکس متفاوت است. این اقامتگاه ها به صورت ریزورت ساخته شده است. به این معنا که به جای ساختمان های بلند بتنی شما با اتاق های کوچک به همراه مناظر رویایی طبیعی طرف هستید.

  مالدیو دارای هوایی نسبتا شرجی با دمایی بین ۲۴تا ۳۳ درجه سانتی گراد است. نسیم خنکی که به طور مداوم از سمت اقیانوس هند می وزد، به علاوه تلألو پرتوهای طلایی خورشید و باران های موسمی، آب و هوای مالدیو را به یکی از مطلوب ترین اقلیم ها تبدیل کرده است.
  با این حال در آینده ای نزدیک، غرق شدن
   مالدیو در اثر گرم شدن کره ی زمین، اجتناب ناپذیر است. پس تا فرصت باقی ست آماده ی سفر به این کشور چشم نواز شوید.

  جاذبه های طبیعی در مالدیو حرف اول را میزند. تفریحاتی نظیر شیرجه، غواصی، کروز، پیاده روی در ساحل، مطالعه و حمام آفتاب در ساحل، تجربه ی خوردن غذاهای بی‌نظیر و پر ادویه ی دریایی و در یک کلام طبیعتی بکر، مالدیو را به یکی از متفاوت ترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. جزایر زیبا و فریبنده مالدیو در کنار سواحل نیلگون اقیانوس هند، تعطیلاتی رویایی را برای شما به ارمغان می آورد.
  پس اگر به دنبال
   آرامش محض در کنار صدای اقیانوس، طبیعت بکر، دنیای بی نظیر زیر آب و تلألوء پرتو های طلایی خورشید هستید، همین حالا آماده ی سفر به کشور بکر و بی نظیر مالدیو شوید.

  جاذبه‌های گردشگری مالدیو

  ·  موج‌سواری

  ·  اسنورکل و غواصی

  ·  ویندسرفینگ و کایت‌سواری

  ·  ماهیگیری

  ·  شیرجه و غواصی  و ...


  اگر قصد سفر به این مقصد زیبا و رویایی را دارید حتما با ما تماس بگیرید تا با بهترین قیمت شما را به یکی از آرزوهایتان برسانیم  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  مشاهده نظرات

   ثبت نظر

   ;